MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 7884374
nr 788 4374
Skåp
Bemålat, längd: 64, djup: 44, höjd: 102
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 18:41:04
100 kr